OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2015/2016

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU 2015/2016

Dnia 14 października 2015 roku, w Dzień Edukacji Narodowej, relikwie św. Urszuli Ledóchowskiej – Założycielki Zgromadzenia Urszulanek Serca Jezusa Konającego zostały uroczyście wprowadzone do Panteonu Wielkich Polaków w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W wydarzeniu tym uczestniczyły również uczennice naszej szkoły:

Urszula Til ( klasa II e ) i Dominika Marcinkowska ( klasa VI a).  Dlaczego właśnie one?

UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY WYRÓŻNIONE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO-LITERACKIM „BĄDŹMY NIBY PIÓRO W RĘKU BOGA” – ŚW. URSZULA LEDÓCHOWSKA
czytaj więcej

15 października ogłoszono wyniki VI Powiatowego konkursu plastycznego „W hołdzie Janowi Pawłowi II”  organizowanego przez Sierakowski  Dom Kultury. Tematem tegorocznego konkursu były „ Strofy Pana  Tuwima Pędzlem malowane”.  Na konkurs wpłynęło 487 prac. W gronie laureatów znalazło się dwoje uczniów kl. II d:  Zofia Wachowiak, która zajęła III miejsce i Mikołaj Jachmann wyróżnienie.


SUKCES ZOSI I MIKOŁAJA
czytaj więcej

Niezwykle udanie rozpoczął się ten rok szkolny dla sportowców z naszej szkoły. W swych drugich zawodach, uczniowie zdobyli drugi tytuł Mistrzów Powiatu. 

MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ
czytaj więcej

W sobotę, 21 listopada w Auli św. Bernarda w Archiopactwie Cystersów w Jędrzejowie odbyła się gala wręczenia nagród w II Ogólnopolskim Konkursie „BŁOGOSŁAWIONY WINCENTY KADŁUBEK – MISTRZ KULTURY POLSKIEJ”. Pniewianka Sara Dobosz uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w Pniewach zajęła I miejsce. Sara oprócz dyplomu i nagród przywiozła specjalne podziękowania dla swojej szkoły. 


I  MIEJSCE DLA SARY DOBOSZ W  II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA DZIECI KLAS 4-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  „BŁOGOSŁAWIONY WINCENTY KADŁUBEK – MISTRZ KULTURY POLSKIEJ”.
czytaj więcej
  • WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Uczennice naszej szkoły Dominika Marcinkowska z kl. 6a i Klaudia Stróżniak z kl. 6b zostały wyróżnione za prace plastyczne w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym - Mój ulubiony zabytek. Uroczyste wręczenie wyróżnień połączone z wystawą prac odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Wyróżnienia wręczyli Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Wojewódzki Konserwator Zabytków. Praca Dominiki znajduje się w kalendarzu na 2016 rok. Dziękujemy Dominice i Klaudii za  wysiłek i trud włożony w przygotowaniu prac.       Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.     
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |