Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/sppniewy/ftp/sp/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach - TRADYCJA - RZECZ ŚWIĘTA -

MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO W DELI PARKU - 3G i 3H

Jesteś tu: » TRADYCJA - RZECZ ŚWIĘTA » MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO W DELI PARKU - 3G i 3H

MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO W DELI PARKU - 3G i 3H

5 grudnia dzieci z klasy 3g i 3h uczestniczyły w spotkaniu ze Św. Mikołajem  w Rosnówku.

W krainie Św.Mikołaja dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, wykonywały ozdoby świąteczne, poznawały tradycję bożonarodzeniową, śpiewały kolędy, pisały list do Św.Mikołaja.  Dzieci miały świąteczny poczęstunek, odwiedziły Gwiazdora i otrzymały słodki upominek.  Całość w świątecznym nastroju wśród tysiąca migocących lampek było z pewnością niesamowitym przeżyciem naszych podopiecznych.