SPEKTAKL PIĘKNA I BESTIA

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » SPEKTAKL PIĘKNA I BESTIA

SPEKTAKL PIĘKNA I BESTIA

W środę 10.01.2018r. i czwartek 11.01.2018r. społeczność szkolna miała niesamowitą przyjemność obejrzenia spektaklu teatralno-muzycznego pt. "Piękna i Bestia".

Przedstawienie stworzone przez Uczniów i Nauczycieli świetlicy, przy ogromnym wsparciu Rodziców było efektem finalnym wielomiesięcznych prób i przygotowań.

Przepiękna opowieść o dziewczynie imieniem Bella, która aby uratować swojego ojca, zgodziła się zostać więźniem na zamku Bestii uczy, że wrażliwość, dobro i miłość potrafią pokonać nawet zły czar.

„Piękna i Bestia” zachwyciła widzów scenariuszem wiernie oddającym atmosferę klasycznej baśni, grą aktorską, barwnymi kostiumami, bajkową scenografią i przejmującą choreografią. Wszytko to sprawiło, że oglądano spektakl z zapartym tchem. Przedstawienie dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii dzięki

uprzejmości portalu http://wirtualnepniewy.pl

TUTAJ.