- Odwiedziny: 6409809
- Do końca roku: 247 dni
- Do wakacji: 54 dni
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Pniewach
-
Statystyki
-
Kalendarium
Niedziela, 2024-04-28
Imieniny: Bogny, Walerii
Nauczyciele
Nauczyciele - przydział obowiązków
Agacińska Agata – świetlica
s. Andreychuk Nadezna – religia
Antkowiak-Kotulska Kinga – edukacja wczesnoszkolna
Bartkowiak Iwona – język polski
Bernat Katarzyna – chemia
Białkowski Maciej - historia, informatyka, wicedyrektor
Bromber Justyna – edukacja wczesnoszkolna
Brychczyńska Magdalena – świetlica
Buszkiewicz - Michalak Klaudia - wychowanie fizyczne
Chmielnik Anna - pedagog szkolny
Ciszak Anna - matematyka
Chudziak Lidia - biblioteka
Czarnecka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
Dolata Piotr - geografia, wicedyrektor
Durczak Zuzanna – język angielski
Durma - Więcławska Karina - edukacja wczesnoszkolna
Fabianowska Joanna - język polski
Ferfet-Orzechowska Magdalena - język angielski
Grobelna-Mrówka Martyna - psycholog
Grzeszczak Justyna - matematyka
Hanaka-Adamska Paulina – język angielski
Kajzderska Beata - historia
Kaniewska Wiesława – technika, matematyka
s. Kędziora Dorota - religia
Klatkiewicz Katarzyna - biologia, przyroda
Kobierska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
Kłaczyński Sławomir – wiedza o społeczeństwie
Kociemba-Trawińska Weronika – edukacja wczesnoszkolna
Kolanoś Przemysław - wychowanie fizyczne
Kotlarz Elżbieta - język niemiecki, wicedyrektor
Kubica Ewa – język angielski
Krawczyk Jadwiga - język polski
Krumryk Ewa - świetlica
Krystofiak Magdalena - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Księżnik Ewelina - specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych
Kwaśny Wacław - wychowanie fizyczne
Liszkowska Lidia – język polski
Magdziak Urszula - edukacja wczesnoszkolna
Mikołajczak Andrzej - muzyka
Musiał Ryszarda - świetlica
Nizio Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
Nowaczyk - Marcinkowska Dorota - język polski
Pacholak Klaudia – edukacja wczesnoszkolna
Piątkowska Anna – język angielski
Pięta Paulina - logopedia
Pigla Alina - matematyka,
Ponicki Maciej – pedagog specjalny, wychowanie fizyczne, specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych
Ponicka Marta – świetlica
Porwich Tadeusz – fizyka, informatyka
Pupka Andrzej - religia, edukacja dla bezpieczeństwa
Pupka Anna - dyrektor
Pyżalska-Rybarczyk Izabela - pedagog
Raczkowska Agnieszka - historia, WDŻR, specjalista do współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych
Rogalska Agnieszka - biblioteka
Roszyk Natalia – edukacja wczesnoszkolna
Rybarczyk Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
Siemieniak Maciej – biologia, fizyka
Siminiak Helena – technika, religia
Skiba Magdalena - język polski
Słupska Anna - język niemiecki, doradztwo zawodowe
Słupska Jolanta - edukacja wczesnoszkolna
Stańko Agata – świetlica
Strzelecka Beata – edukacja wczesnoszkolna
Szofer Maria - edukacja wczesnoszkolna
Syk Katarzyna – język polski, biblioteka
Świerzko Rafał – geografia, technika, świetlica
Tomczak Olga – edukacja wczesnoszkolna
Wendt Agnieszka - matematyka
Wendt Marek - informatyka
Węglarz Lucyna - matematyka
Wieczorek Barbara - edukacja wczesnoszkolna
Winnicka - Grupa Anna - edukacja wczesnoszkolna
Włodarczyk Natalia - plastyka
Woropaj Jolanta - geografia, wychowanie do życia w rodzinie
Wójcik Jolanta – edukacja wczesnoszkolna