Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Sukces Aleksandry Zając z klasy 4C

Uczennica Aleksandra Zając z klasy 4c została wyróżniona w  VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Papież Franciszek w oczach dzieci” w kategorii klas 1 - 4. Konkurs organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Turku.

Honorowym patronatem nad konkursem objęli: abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce, abp Wojciech Polak, metropolita gnieźnieński i Prymas Polski, abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański i przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski oraz abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki i administrator apostolski diecezji kaliskiej.
     Wyróżnienie jest dużym sukcesem naszej uczennicy Oli, gdyż praca została wybrana spośród 537 nadesłanych prac z Hongkongu, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Ukrainy, Kazachstanu i Polski.

Z powodu pandemii finał konkursu zaplanowany na 14. 11.2020 został przeniesiony na inny termin.
     Gratulujemy!!!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami i nagrodzonymi pracami.