Imieniny: Floriana, Michała

Podsumowanie innowacji „Niezwykłe przygody- Escape room w edukacji wczesnoszkolnej”.

Od lutego do czerwca br. uczniowie klasy 2a brali udział w innowacji pedagogicznej.

Celem wdrożenia innowacji było wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktyczno-wychowawczego edukacji wczesnoszkolnej.

Uczniowie bardzo chętnie brali udział w zajęciach z wykorzystaniem pokoi zagadek.  Poprzez zabawę utrwalali zdobytą wiedzę oraz umiejętności. Równocześnie udoskonalali umiejętność pracy w parze lub małej grupie.

Ich prawidłowe działania były natychmiastowe nagradzane, co sprawiało im ogromną satysfakcję. Rywalizacja między zawodnikami sprawiała, że uczniowie pracowali sumiennie i wytrwale.

Podsumowanie innowacji odbyło się za pomocą anonimowej ankiety, sondy. Wszyscy uczniowie pozytywnie ocenili wprowadzoną innowację.

Justyna Bromber

Więcej o innowacji - TUTAJ